دسته‌ها
خودرو بر

حمل خودرو

حمل خودرو

09191955969

کفی خودروبر

خودرو بر ، خودرو بر ،

امداد خودرو ، خودرو سوار ،

حمل ماشین ، جرثقیل خودروبر

مجموعه حمل خودرو مجری و ارائه دهنده خدمات تخصصی

در حوزه ( امداد خودرو ، خودرو بر ، حمل خودرو

, شهری و بین شهری) آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی به صورت شبانه روزی است.

  • قبل از بارگیری و حمل ماشین این نکات را مدنظرتان قرار دهید.

  • ان را کاملا تمیز و مرتب کنید. اینگونه متوجه تمام لک ها و عیبهای ظاهری خودروی خودتان می شوید. و آن را ناشی از حمل خودرو نمیدانید.

  • قبل از بارگیری حتما ماشین را از لحاظ قیمت به کارشناسان نشان دهید. و نتیجه را به کارشناسان ما ارائه بدهید. و آن را بر اساس قیمت بیمه کنید. تا در هنگام خسارت بتوانید خسارتتان را دریافت کنید.

  • بدانید که بیمه بدنه در خودرو اصلا ربطی به حمل ماشین ندارد. و آن یک بیمه جدا از بیمه حمل و نقل می باشد.

  • درست است که خودروبر شناخته شده خیلی مهم است. اما قبل از آن با کسانی که از خودرو بر نزدیک به مبدا و مقصد شما استفاده کرده اند. و راضی بوده اند اطلاعات کسب کنید. چون فاصله و مسافت تاثیر خیلی زیادی بر روی هزینه ها دارد.

  • خودروبر تمام خدمات حمل خودرو را در تمام ساعات شبانه روز به شما ارائه میدهد. چون به اندازه کافی از نیروهای متخص و تجهیزات کاملی برخوردار است.

    09191955969 

  • هزینه خودرو بر مناسب در یک عامل اصلی رضایت مشتریان در این مجموعه است.  در زمان حمل و سفارش با مشتری انعطاف به خرج می دهیم. و همچنین ما خدمات حرفه ای و تخصصی ارائه می دهیم.  خودروبر  جرثقیل را نشان می دهد.

این نوع کفی خودرو بر یا به درخواست خود مشتری است. ویا با نظر کارشناسان خودروبر تعیین می شود. در هر صورت در هر زمینه ای قبل از عمل حمل خودرو مشاوره انجام می شود. پس نگران این نباشید که در این مجموعه به نیاز خودروی شما توجه می شود. مثلا کفی خودرو بر متحرک در مسیر های طولانی هم می تواند یک ماشین را حمل کند. ولی خودرو بر تکی جرثقیل دار نمیتواند بیشتر از ده یا بیست کیلومتر ماشین را حمل کند. موضوع توان خودرو بر نیست بلکه موضوع خسارت به خودروی حمل شونده ست. چون در این خودرو بر که بازوی جرثقیل دارد و با تسمه ماشین را به دنبال خود می کشد. فشار زیادی به خودرو می آورد. بهترین انتخاب برای حمل خودرو تکی کفی خودروبر متحرک می باشد.

حمل خودرو

امروز در حمل و نقل خودرو می خواهیم. در مورد بهترین روش حمل ماشین و بهترین روشها برای انجام این کار صحبت کنیم. بارها گفتیم. که انتقال و حمل ماشین ها برای چه منظور و به چه علتهای موجهی باید حمل شوند. و برای انجام اینکار نمی توانیم خودمان به ماشین سواریمان فشار وارد کنیم. ماشین دیگری را یدک کش کرده و به محل برسانیم. در این صورت نه خودروی خودمان و نه خودرو طرف مقابل دیگر همان خودرو قبلی نخواهد بود. پس برای کمتر کردن هزینه ها صرفه جویی در وقت و حفظ ایمنی خودروها. باید از افراد متخصص در این خصوص امدادخودرو درخواست کرد.

حمل خودرو

بهترین روش حمل ماشین در این زمان کفی خودروبر متحرک است. پس خیلی مهم و مرتبط است. که در زمان تماس و درخواست خدمت در خودروبر حتما نوع ماشین را درست عنوان کنید. زیرا تیم متخصص و نیروهای با تجربه در خودروبر ، طبق گفته های شما خود را تجهیز کرده. به محل  یا درخواست حمل ماشین می آیند. پس در اعلام نوع خرابی خودرو و یا به طور عام تقاضای  حمل ماشین هایتان. حتما نوع خودرو و مشکل خودرو را به طور کامل ذکر نمایید. با عنایت به اینکه تمامی خدمات تعمیر در جاده را نمیتوان پوشش داد. تمامی امداد خودروها یک تعداد کمی از تعمیرات سیار را خدمت رسانی میکنند. اگر خرابی خودرو حاد باشد باید آن را حمل کنند. که در هر صورت در بهترین روش حمل ماشین باید کامیونت مخصوص حمل ماشین شما باشد.

حمل خودرو

 

 

بازدیدها: 27

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *